Home » Klubas » Apie klubą

Apie turizmo klubą 'Baltų lokys'

Turizmo klubas „Baltų lokys“

tai klubas apjungęs grupelę žmonių turinčių bendrus pomėgius. Galima pavadinti juos turistais, tačiau iš tiesų tai žmonės, kuriuos vienija aktyvaus laisvalaikio praleidimo laukinėje gamtoje idėja. Mes mėgstame gamtą, mėgstame keliauti, propaguojame aktyvų poilsį. Visi mes esame užsiėmę žmonės, kurie kasdieniniame gyvenime balansuoja tarp šeimos, darbo ir kitų kasdieninių užsiėmimų. Tačiau kiekvieną dieną atradę laisvą minutę mes planuojame sekantį žygį ir kiekvieną kartą jis kelia mums skirtingus iššūkius, skirtingus siekius.

Nuo pat vaikystės mes pamėgome išvykas į gamtą su šeima ir draugais. Prieš 8 metus mus, klubo narius, apjungė bendras pomėgis plaukioti baidarėmis. Prieš tris metus mes pradėjome plaukioti kalnų upėmis. Ateityje planuojame žygius į kalnus. Neplanuojant nieko mes mėgstame sėsti ant dviračio ir lėkti su vėjeliu po Vilniaus apylinkes. Savaitgalį šiltuoju metų laiku verčiau praleidžiame prie ežero ar upės nei kiurksodami prie televizoriaus. Ir žinoma tik slidinėjimas žvarbią žiemą sušildo mūsų nenuilstantį norą būti aktyviems.

Jeigu trumpai, tai mes saujelė žmonių siekianti populiarinti laisvalaikio praleidimą gamtoje. Mūsų tikslas – pasidalinti įgyta patirtimi keliaujant, surasti bendraminčių ir skatinti žmones praleisti kuo daugiau laiko gamtoje.